poniedziałek, 14 maja 2012

Justin nie dostał roli w filmie!!


Jego dziewczyna gra już dorosłe role, a on... nadal zmaga się z problemami z męskością. Starania o zmianę wizerunku nie przynoszą pożądanego skutku.
Selena staje się już kobietą - mówi o tym cały świat. O jej zmianie wyglądu i przejściu z dziewczynki w kobietę wspominał nawet Hugh Hefner, który proponował jej zawrotną sumę pieniędzy za rozbieraną sesję zdjęciową. Producenci biją się o pannę Gomez w nowym wydaniu.
Tymczasem Justin - choć spędza wiele godzin na siłowni, często zmienia fryzury, a także dąży do wypracowania poważniejszego stylu ubierania się, nadal jest postrzegany jak nastolatek. Gdy nagrał teledysk do klipu "Boyfriend", w którym bardzo chciał się zaprezentować jak ktoś dorosły, został wyśmiany i oskarżony o plagiat teledysku Justina Timberlake'a. Teraz przyznaje, że przez jego problemy z dziecięcą posturą nie spełni również swoich marzeń w świecie filmu...
Biebs od dawna marzy bowiem o roli w filmie akcji - najbardziej liczył na to, że kiedyś wcieli się w superbohatera. Wydawałoby się, że po przekroczeniu wieku, w którym wchodzi się w dorosłość, będzie miał na to szansę. Jednak - jak przyznaje jego znajomy - "na superbohatera to on nie wygląda"... Będzie musiał jeszcze popracować nad sylwetką.

źródło: kotek.pl


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz