wtorek, 3 kwietnia 2012

Juno Awards dla Justina Biebera

Jak donosi portal tvp.pl:


"Kanadyjski gwiazdor Justin Bieber po raz kolejny udowodnił, że jest prawdziwym bożyszczem nastolatków. Młody piosenkarz triumfował podczas 41. gali wręczenia Juno Awards, otrzymując drugi rok z rzędu nagrodę publiczności - Fun Choice Award.

– Jak wszyscy wiemy, mam najlepszych fanów na świecie - to dla was! – tak Bieber dziękował swoim fanom za oddane głosy i wygraną w najważniejszej dla artystów kategorii – Fun Choice Award. Piosenkarz nie mógł być obecny na gali wręczenia nagród kanadyjskiego przemysłu muzycznego w Ottawie, dlatego puszczone zostało wcześniej przygotowane nagranie z przemówieniem muzyka.

Drugim wielkim zwycięzcą Juno Awards okazał się kanadyjski wokalista Michael Buble, który albumem „Christmas” wywalczył statuetkę za album roku. Muzyk pokonał w tej kategorii m.in. Avril Lavigne i...Justina Biebera.

Wyróżnienie w kategorii międzynarodowy album roku powędrowało natomiast do brytyjskiej piosenkarki Adele za album „21”. Wśród pokonanych w tej kategorii znaleźli się: Coldplay, Lamfao, Lady Gaga i Rihanna.

Podczas 41. gali Juno Awards triumfowali również kanadyjski piosenkarz Feist, okrzyknięty artystą roku oraz gwiazda hip-hopu Drake, w kategorii rapowe nagranie roku.

Juno Awards przyznawane są kanadyjskim artystom za wybitne osiągnięcia w branży muzycznej od 1970 roku. Zwycięzcy wybrani są przez członków kanadyjskiego Recording Academy of Arts and Sciences lub grupę ekspertów, w zależności od nagrody."

Źródło:www.tvp.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz